אתה נמצא כאן: קטלוג מוצרים

מפוחי קו מושתקים Silent TT

לא שומעים !!!

ozen cut

מפוחי קו IN-LINE מושתקים במבנה HEAVY DUTY

  • מחירי הכרות נוחים במיוחד.
  • רמת רעש נמוכה במיוחד.
  • ספיקות אוויר גבוהות במיוחד.
  • מנועים LONG LIFE ל- 40000 ש"ע מינימום.
  • הגנה בפני התזה מכל הכיוונים IPX4.
  • אחריות מלאה ל- 5 שנים.
  • מבנה HEAVY DUTY מתכת.
  • ועוד ועוד ועוד.

קרא עוד...

מפוחים מוגני פיצוץ ATEX

התקנת מפוחים מסוג ATEX (מוגני פיצוץ), מחויבת על-פי עמידה בתקני בטיחות בכל חלל סגור אשר סביבתו נפיצה.

 לדוגמא: מפוחי ATEX מתאימים במיוחד לסילוק אדי מדללי צבע מסוגים שונים, סילוק גז מימן מחדרי מצברים וכמו כן גזים נפיצים נוספים, אוורור חדרי אחסון לסולוונטיים, כימיקלים, אבקות נפיצות וכדומה.

טכנוקלרק, יבואנית ומשווקת מוצרי המותג האיטלקי המוביל VORTICE מציעה מגוון רחב של מפוחים לתעשייה, אשר מחויבים על-ידי תקני בטיחות בינלאומיים לשימוש במפוחים מסוג EX-ATEX.

קרא עוד...

פתרונות אוורור למגזר הפרטי

"ביתנו הוא מבצרנו", אך דווקא שם, במקום הכי פרטי, בטוח ואינטימי, אנו חשופים כל העת למזהמים, לריחות לא נעימים ולעיתים אף לאוויר באיכות ירודה. אולם, אין הכרח להשלים עם מצב זה. טכנוקלרק, יבואנית ומשווקת מוצרי VORTICE בישראל, מציגה מגוון רחב של פתרונות אוורור איכותיים ומעוצבים לבית.

לפניכם רפרטואר רחב של מפוחים, מאווררים, ומפוחים צנטריפוגליים להתקנה מעל כיריים, שישתלבו בהרמוניה בכל חדרי הבית וישפרו את איכות האוויר מבלי לפגוע באווירה...

קרא עוד...

פתרונות איוורור לשטחי מסחר

זיהום אוויר באזורים ציבוריים ומסחריים כגון מסעדות, פאבים, חנויות או בתי קפה נגרם עקב נוכחותם של בני האדם ופעילויותיהם. הדרך היעילה והבטוחה לשמור על בריאותנו במקומות אלו היא באמצעות איוורור. איוורור משפר את איכות האוויר שאנו נושמים על ידי הגדלת תחלופת האוויר. הוא מסלק ריחות בלתי נעימים, מרחיק גורמים מזהמים מסוכנים ותורם באופן משמעותי לאיכות החיים.

לפניכם מגוון רחב של פתרונות איוורור מבית טכנוקלרק, יבואנית ומשווקת מוצרי VORTICE בישראל:

קרא עוד...

פתרונות איוורור לתעשייה

התקנת מערכות איוורור איכותיות במרחבים תעשייתיים חיונית ליצירת סביבת עבודה הולמת. כמות הגורמים המזהמים במפעלים, בנייני משרדים, מחסנים והאנגרים גדולה במיוחד, והדרך היעילה ביותר לשלוט באיכות האוויר היא באמצעות פתרונות אוורור מתקדמים.

טכנוקלרק, יבואנית ומשווקת מוצרי המותג האיטלקי המוביל VORTICE, מציעה מגוון רחב של פתרונות איוורור לתעשייה, אשר משפרים באופן ניכר את איכות האוויר בכל שטח נתון.

קרא עוד...

מוצרי הגיינה

טכנוקלרק גאה להציג מבחר מוצרי היגיינה מבית היוצר של המותג האיטלקי המוביל VORTICE. לפניכם מוצרי היגיינה מתקדמים כגון: מייבשי ידיים ומייבשי שיער, אשר תוכננו במיוחד עבור חדרי שירותים ציבוריים, פאבים, מסעדות, מלונות ואולמות.
מוצרי ההיגיינה של VORTICE עומדים בסטנדרטים גבוהים של איכות ומקצועיות ומבטיחים  עמידות לאורך זמן.
קרא עוד...

מוצרים לטיפול וטיהור אוויר

ישנם מקרים רבים בהם תחלופת האוויר אינה מספיקה בכדי להתמודד בהצלחה עם אבק, לחות, עשן או אלרגניים וגורמי זיהום שונים. המענה האופטימאלי למצבים אלו הוא שימוש במוצרים ייעודיים לטיפול וטיהור אוויר כגון: סופחי לחות ומטהרי אוויר.

טכנוקלרק, היבואנית והמשווקת של המותג האיטלקי VORTICE בישראל, מספקת פתרונות טיהור אוויר איכותיים, קומפקטיים, יעילים, עמידים וקלים לשימוש. פתרונות טיהור אוויר שיסייעו לכם למגר בעיות שמקורן בזיהום אוויר או בעיבוי, ומיועדים הן לתעשייה והן למגזר הפרטי.

קרא עוד...

מאווררים ושואבי אוויר לתעשייה

מאווררים ושואבי אוויר לאזורי תעשייה מעניקים יכולת שליטה גדולה יותר הן באיכות האוויר והן בטמפרטורה. טכנוקלרק, יבואנית ומשווקת מוצרי המותג האיטלקי המוביל VORTICE בישראל, מציגה פתרונות אוורור מתקדמים, עמידים ואיכותיים ייעודיים לשטחי תעשיה וחקלאות.

מאווררים ושואבי אוויר אלו יעילים במיוחד עבור בתי מלאכה, אולמות גדולים ומרווחים, האנגרים, ובתי אריזה.  פתרונות המאפשרים לא רק ליהנות מאוויר צח ונקי יותר, כי אם גם מספקים מענה אקולוגי סביבתי בכל שטח נתון, ותורמים משמעותית לרווחת העובדים ולתפוקתם.
קרא עוד...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL