אתה נמצא כאן: ראשי

מוצרים

מאווררי תקרה מעוצבים

VORTICE היא החברה האיטלקית הראשונה אשר החלה לייצר ולשווק מאווררי תקרה.
כיום, VORTICE מייצרת מגוון רחב של מאווררי תקרה המספקים מענה מושלם לכל צורך.
טכנוקלרק, גאה להציג את סדרת Nordik , קולקציית מאווררי תקרה מעוצבים
אשר תוכננו על ידי המעצבים התעשייתיים המובילים  F. Trabucco & M. Vecchi..
סדרת Nordik משלבת בין מאווררי תקרה חזקים ואיכותיים לבין עיצוב יוקרתי וחדשני.
עיצובים אשר זיכו אותם באינספור פרסים בינלאומיים בתחום עיצוב המוצר, במשך השנים.
לרשותכם מבחר מאווררי תקרה איכותיים העמידים בפני פגעי זמן ומזג אוויר - להתקנה בתוך הבית או מחוצה לו (Outdoor).
קרא עוד...

מאווררים ושואבי אוויר לתעשייה

מאווררים ושואבי אוויר לאזורי תעשייה מעניקים יכולת שליטה גדולה יותר הן באיכות האוויר והן בטמפרטורה. טכנוקלרק, יבואנית ומשווקת מוצרי המותג האיטלקי המוביל VORTICE בישראל, מציגה פתרונות אוורור מתקדמים, עמידים ואיכותיים ייעודיים לשטחי תעשיה וחקלאות.

מאווררים ושואבי אוויר אלו יעילים במיוחד עבור בתי מלאכה, אולמות גדולים ומרווחים, האנגרים, ובתי אריזה.  פתרונות המאפשרים לא רק ליהנות מאוויר צח ונקי יותר, כי אם גם מספקים מענה אקולוגי סביבתי בכל שטח נתון, ותורמים משמעותית לרווחת העובדים ולתפוקתם.
קרא עוד...

מוצרי הגיינה

טכנוקלרק גאה להציג מבחר מוצרי היגיינה מבית היוצר של המותג האיטלקי המוביל VORTICE. לפניכם מוצרי היגיינה מתקדמים כגון: מייבשי ידיים ומייבשי שיער, אשר תוכננו במיוחד עבור חדרי שירותים ציבוריים, פאבים, מסעדות, מלונות ואולמות.
מוצרי ההיגיינה של VORTICE עומדים בסטנדרטים גבוהים של איכות ומקצועיות ומבטיחים  עמידות לאורך זמן.
קרא עוד...

מוצרים לטיפול וטיהור אוויר

ישנם מקרים רבים בהם תחלופת האוויר אינה מספיקה בכדי להתמודד בהצלחה עם אבק, לחות, עשן או אלרגניים וגורמי זיהום שונים. המענה האופטימאלי למצבים אלו הוא שימוש במוצרים ייעודיים לטיפול וטיהור אוויר כגון: סופחי לחות ומטהרי אוויר.

טכנוקלרק, היבואנית והמשווקת של המותג האיטלקי VORTICE בישראל, מספקת פתרונות טיהור אוויר איכותיים, קומפקטיים, יעילים, עמידים וקלים לשימוש. פתרונות טיהור אוויר שיסייעו לכם למגר בעיות שמקורן בזיהום אוויר או בעיבוי, ומיועדים הן לתעשייה והן למגזר הפרטי.

קרא עוד...

פתרונות איוורור לשטחי מסחר

זיהום אוויר באזורים ציבוריים ומסחריים כגון מסעדות, פאבים, חנויות או בתי קפה נגרם עקב נוכחותם של בני האדם ופעילויותיהם. הדרך היעילה והבטוחה לשמור על בריאותנו במקומות אלו היא באמצעות איוורור. איוורור משפר את איכות האוויר שאנו נושמים על ידי הגדלת תחלופת האוויר. הוא מסלק ריחות בלתי נעימים, מרחיק גורמים מזהמים מסוכנים ותורם באופן משמעותי לאיכות החיים.

לפניכם מגוון רחב של פתרונות איוורור מבית טכנוקלרק, יבואנית ומשווקת מוצרי VORTICE בישראל:

קרא עוד...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL