אתה נמצא כאן: ראשי

על החברה

אודות טכנוקלרק

טכנוקלרק נוסדה ב-1978 ומאותה שנה הועבר הייצוג הבלעדי של חברת VORTICE בישראל, לידיה של החברה.

טכנוקלרק מייבאת ומשווקת את מוצרי VORTICE השונים, לצד שיווק מגוון מוצרי איוורור וחימום מייצור מקומי לצריכה ביתית ולתעשייה. בנוסף, משווקת טכנוקלרק את מוצריה של חברת ELPAST אשר מתמחה בפתרונות אוורור איכותיים לצריכה ביתית, במחירים השווים לכל כיס.

כל זאת תוך הקפדה על הקריטריונים המחמירים של החברה לאיכות ולשירות.

טכנוקלרק מכסה מעל 80% מהשוק הסיטונאי והקמעונאי בתחום של חשמל לתעשייה, ואת מוצריה אפשר למצוא בחנויות לחומרי חשמל לתעשייה, בחנויות לאספקה טכנית וכן בחנויות לאביזרי מיזוג אוויר, בכל רחבי הארץ.


אודות VORTICE

VORTICE נוסדה במילאנו שבאיטליה כבר ב- 1954. המותג "VORTICE" ידוע היטב בכל רחבי העולם ומזוהה יותר מכול עם שיפור איכות החיים בבית, במקומות עבודה ובאתרי בילוי.

חברת VORTICE הפכה עם השנים לחברה מובילה בענף מוצרי האוורור והחימום, וזאת הודות למדיניותה הדוגלת בפיתוח מוצרים בטוחים, יעילים ומעוצבים לעילא.

VORTICE פועלת ללא לאות על מנת לשפר, לחדש ולשכלל את מוצריה, ולה מערך מחקרי ענף. המחקר הטכני המתמשך וישומו הלכה למעשה, הם אלו שמאפשרים ל-VORTICE  להציע את מגוון המוצרים האמין והרחב ביותר עבור הצרכנים.

עם התהוותו של השוק האירופאי המשותף והסרת מחסומי הסחר הבינלאומיים, רק חברות בעלות מוצרים מאיכות גבוהה ובעלות משאבים טכניים, כמו גם משאבי ניהול והפצה יעילים, יצליחו ויצמחו.

ואכן, עובדת היותה של חברה  VORTICE מובילה בשוק האירופי במתן פתרונות חימום ואוורור, נותנת לה גושפנקא של חברה שכזאת.

בVORTICE -  "איכות מוחלטת" איננה רק סיסמה ריקה מתוכן, כי אם פילוסופיה מנצחת, אשר מגבירה את האחריות של הכוח המניע בחברה, על מנת לייצר מוצר איכותי הזוכה באהדת השוק.

מילת המפתח היא "מקצוענות" בכל שורות החברה. מקצוענות הכוללת את כולם, החל מספק האריזות, מערך השיווק, מחלקת ההנדסה, מערך המידע, ועד להפצה ותמיכה טכנית לשרות הלקוח, וזאת תוך שילוב נדיר והרמוני בין עיצוב לבין בטיחות. הכל על מנת שמוצרי VORTICE יהיו למוצרים הטובים ביותר!!!

כל מוצרי VORTICE מיוצרים על פי תיקני  CEI- מכון תקנים על של ארצות קהילת השוק האירופאי, והם נבדקים ומאושרים במכון התקנים הישראלי בכפוף לת"י הרלוונטי בארץ.

עיצוביהם המרהיבים של מוצרי VORTICE זיכו אותה בעשרות פרסים בינלאומיים בתערוכות ובתחרויות בעיצוב תעשיית ובעיצוב המוצר, וחלק מן המוצרים שלה מוצגים במוזיאוני האומנות המודרנית ברחבי העולם וכן בירושלים.

האיכות והאמינות של מוצרי VORTICE מבטיחים את ההצלחה של "שרות אחרי-מכירות", וכאן נכנסת חברת טכנוקלרק לתמונה.

נשמח לעמוד לרשותכם,
טכנוקלרק
1800-284-428